A dozen apples costs $2.25. At this rate, how much would 4 apples cost?

A dozen apples costs $2.25. At this rate, how much would 4 apples cost?

Related Posts

This Post Has 3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *