Allison bought 4 1/2 pounds of apples for $1.75 per pound. How much did Allison pay for 2apples?

Allison bought 4 1/2 pounds of apples for $1.75 per pound. How much did Allison pay for 2apples?

Related Posts

This Post Has 4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *