Home Mathematics Allison bought 4 1/2 pounds of apples for $1.75 per pound. How much did Allison pay for 2apples? Allison bought 4 1/2 pounds of apples for $1.75 per pound. How much did Allison pay for 2apples?Mathematics Aktersumaiya250October 22, 20214 CommentsAllison bought 4 1/2 pounds of apples for $1.75 per pound. How much did Allison pay for 2apples?
11/2.2 = 5 inches for the length 8.5/2.2= 3.86 inches for the width
Idon't take stuff like this new to me
a) is the answer, and i just used a calculator.
70 years.
step-by-step explanation: