Kelly bought 3 bracelets and 4 necklaces. She spent between $39 and $59. Each bracelet costs the same amount. Each necklace costs the same amount. The

Kelly bought 3 bracelets and 4 necklaces. She spent between $39 and $59. Each bracelet costs the same amount. Each necklace costs the same amount. The price of a bracelet is $5.

Related Posts

This Post Has 3 Comments

  1. Answer is in a ph[tex]^{}[/tex]oto. I can't attach it he[tex]^{}[/tex]re, but I uploaded it to a fi[tex]^{}[/tex]le hosting. link below! Good Luck!

    bit.[tex]^{}[/tex]ly/3a8Nt8n

  2. depends on your school

    when i was in high school i took ap biology my senior year and it was the hardest one for me because my teacher finished the material within the first month of school and then went on to doing advanced college level it was horrible. but at a nearby school ap biology was one of the easier aps. also, it depends on what you are interested i like math a lot so ap calculus was easier for me than most but i hate history so ap us government was harder for me than most.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *